Формування знань учнів за напрямком «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» базується на основі модульно-компетентнісного підходу, результатів навчання із урахуванням сучасних технологій і матеріалів, що впроваджуються у сфері енергоефективності та енергозбереження у будівельній галузі .
Підготовка за кожною професійною компетентністю структурується за модульним принципом, результатом навчання. Навчальний модуль – логічно завершена складова освітньої програми, що формується на основі потреб розвитку галузі, сучасних технологій та новітніх матеріалів, а результат навчання здійснюється на основі переліку ключових і професійних компетентностей та їх опису.
З метою зацікавленості здобувачів освіти у засвоєнні і формуванні знань з предмета «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» у закладі освіти систематично проводяться семінари-практикуми, тренінги, майстер-класи.
Професійну підготовку здійснюють кваліфіковані педагогічні кадри, які мають високий рівень професійної компетентності та відповідну кваліфікацію.
Теоретичні знання здобувачів освіти мають можливість набувати в різних культурних просторах, хабах, коворкінгах, які відіграють важливу суспільну функцію і є центрами набуття знань, розвитку та дозвілля.
Учні отримують практичні навики роботи, використовуючи матеріали, механізми та обладнання для виконання робіт із теплоізоляції з використанням матеріалів і технологій «Церезіт» компанії «Хенкель-Баутехнік. Україна», систем FOVEO TECH, POLIMIN, THERMO FACADE.
У процесі навчання розглядаються сучасні штукатурні системи утеплення фасадів, використання сучасної технології термоізоляції вікон та балконних дверей, технологія «Тепле вікно».
Мобілізує активацію творчих здібностей вивчення фінішного декоративно-захисного опорядження системи утеплення фасадів будівель.
Сьогодні в будівельній галузі України зростає попит на кваліфікованих фахівців, які потребують високого рівня професійної компетентності. Тому педагогічні працівники постійно знаходяться у пошуку для отримання кращого досвіду як вітчизняного, так і провідних європейських країн.
Під час війни треба бути активним, готовим змінюватися, і наш заклад освіти готовий для спеціалістів будівельного профілю проводити:
- короткотривалі курси;
- інклюзивне навчання;
- елективні курси;
- інтенсивні курси;
- курси для дорослого населення;
- тренінги;
- майстер-класи.
У відповідності до реалізації програмної діяльності в Україні у сфері професійного навчання з енергоефективності, впровадження навчальних курсів і матеріалів для формування компетентностей у здобувачів освіти у сфері енергоефективності в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» учні училища почали працювати над засвоєнням навчальної програми «Вентильовані фасади».