МТЗ суспільно-гуманітарної підготовки

Для викладання суспільно-гуманітарних предметів в училищі обладнано 7 кабінетів. Матеріально-технічне забезпечення відповідає вимогам навчальних планів та програм, санітарно-технічним нормам. У кабінетах зберігаються і використовуються: навчальні програми. Усі кабінети мають сучасний зовнішній вигляд, естетично оформлені.
Для викладання української мови та літератури є два кабінети. Навчально-матеріальна база кабінетів забезпечує якісне викладання предметів. Кабінети повністю забезпечені навчальною документацією. Діє центр просвітництва і культури. У 2009 році центр став переможцем ІІ етапу обласного огляду-конкурсу кабінетів української мови та літератури і нагороджений дипломом І ступеня
Для викладання предмета світової літератури  створений кабінет № 34. У кабінеті проводяться навчальні уроки, заняття гуртка, літературна скарбничка, позаурочні заходи, консультації. Заняття в кабінеті забезпечують формування творчої особистості, розвиток в учнів теоретичного мислення, пам’яті, уяви.
Для забезпечення навчального процесу з іноземних мов училище має два кабінети №8 і №9. Кабінети оснащені змінними та постійними стендами, демонстраційними матеріалами, відповідною.
Для проведення уроків правознавства створений кабінет правознавства №33 в якому здійснюється навчальний процес викладання правових дисциплін, консультації, ведеться позаурочна робота. В кабінеті знаходиться необхідний матеріал для проведення уроків: дидактичний матеріал (схеми-таблиці), підручники і хрестоматії.
Викладання предметів історія України та всесвітньої історії здійснюється в кабінеті №22. Кабінет забезпечений підручниками, навчально-методичною літературою, таблицями, кінофільмами, навчальними посібниками та роздатково-дидактичним матеріалом.

Нагору