Конкурси та олімпіади

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 06.08.2019 р. № 1077 “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році”, наказу управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації від 02.10.2019 р. за № 234-од “Про проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році” упродовж листопада-грудня 2019 року проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, хімії, математики, географії, фізики, біології, екології, історії, інформаційних технологій, інформатики, іноземних мов.

Згідно з рішенням оргкомітету і журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (наказ управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації № 302 від 24.12.2019 року) визначено учнів, які зайняли призові місця:

Математика:
Коцюба Андрій Олегович, учень 35-СТ групи – ІІІ місце;
(викладач Плисюк О.І.)

Географія:
Ханас Ігор Миколайович, учень 12-СТ групи – ІІ місце;
(викладач Грищук І.М.)

Фізика 
Лазута Роман Володимирович, учень 21-АО групи – І місце;
(викладач Мельник Г.А.)
Власюк Дмитро Петрович, учень 25-СВ групи – IIІ місце
(викладач Мельник Г.А.)

Біологія 
Іваськів Арсен Іванович, учень 15-СВ групи – ІІІ місце
(викладач Нижник Г.П.)

Історія 
Ханас Ігор Миколайович, учень 12-СТ групи – ІІ місце;
(викладач Ризинкевич В.Б.)

Інформаційні технології
Лазута Роман Володимирович, учень 21-АО групи – ІІІ місце;
(викладач Костюк О.В.)

Англійська мова 
Бойчук Роман Андрійович, учень 15-СВ групи – ІІ місце
(викладач Івасечко Н.П.)
Зеленюк Євгеній Віталійович, учень 35-СТ групи – ІІІ місце
(викладач Івасечко Н.П.)

Німецька мова 
Бондаренко Андрій Вікторович, учень 38-А групи – І місце;
(викладач Івасечко Н.П.)
Горошко Вадим Вікторович, учень 14-Б СЕ групи – ІІІ місце;
(викладач Краєвська Т.Г.)
Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів та наступних перемог!

 

Нагору