п`ятниця , 12 квітня 2024

Конкурси та олімпіади

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 31.10.2023 р. № 1330 “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році”, наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації від 03.11.2023 р. № 185/2.1-06 «Про проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році», упродовж листопада-грудня 2023 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, хімії, математики, географії, фізики, біології, екології, історії,  інформаційних технологій, інформатики, іноземних мов, у якому брали участь учні нашого училища.

Згідно з рішенням оргкомітету і журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін (наказ департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації № 242/2.1-06 від 28.12.2023 року) визначено здобувачів освіти, які зайняли призові місця, зокрема:

Українська мова та література:
Кернаджук Тимофій, учень 14-А СЕ групи – ІІ місце

Математика:
Дутка Олександр, учень 11-АО групи – ІІ місце
Брилінський Володимир, учень 31-АО групи – ІІІ місце

Фізика:
Горин Павло Михайлович, учень 32-СР групи – І місце
Ткачук Діана, учениця 11-АО групи – ІІ місце

Біологія:
Дутка Олександр, учень 11-АО групи – І місце
Казновецька Ангеліна, учениця 21-АО групи – І місце

Хімія:
Казновецька Ангеліна, учениця 21-АО групи – ІІ місце

Географія:
Дутка Олександр, учень 11-АО групи – І місце
Орищій Віталій, учень 25-СВ групи – ІІІ місце

Історія:
Дутка Олександр, учень 11-АО групи – ІІ місце
Орищій Віталій, учень 25-СВ групи – ІІ місце

Інформаційні технології:
Паливода Діана, учениця   31-АО групи – ІІ місце

Інформатика:
Дутка Олександр, учень 11-АО групи – І місце

Англійська мова:
Вишовський Вадим, учень 14-А СЕ групи – ІІІ місце
Іщук Ірина, учениця   31-АО групи – І місце

Німецька мова:
Цитульський Василь, учень 33-ШЛМ групи – ІІІ місце

 

Нагору