середа , 13 листопада 2019

МТЗ природничо-математичної підготовки

Викладання математики здійснюється на базі двох кабінетів: №36 «Кабінет математики» і №32 «Кабінет вищої математики». Кожен із кабінетів забезпечений підручниками, навчально-методичною літературою, таблицями, навчальними посібниками та роздатково-дидактичним матеріалом. У кабінетах функціонують міні-бібліотеки, які містять методичну літературу, підручники, задачники, збірники завдань для підготовки до ДПА, додаткову літературу з математики. На базі кабінетів проводиться позакласна робота – консультації та математичні гуртки.
Кабінет фізики та астрономії дає змогу реалізувати вимоги навчальних програм, розв’язувати важливі проблеми навчання і виховання учнів, сприяє впровадженню у практику найцікавіших ідей як вчителя, так і учня, зацікавлювати учнів до вивчення предметів фізики та астрономії. Це типовий кабінет з двома приміщеннями: спеціально обладнаного класу-лабораторії, де проводяться уроки з демонстрацією дослідів і лабораторно-практичних робіт та лаборантської кімнати, де зберігаються прилади, обладнання і методичне забезпечення. Основним завданням роботи кабінету є: сприяння одержанню учнями теоретичних знань з предметів та практичних навичок під час роботи з фізичними приладами, проведенні лабораторно-фізичного практикуму, демонстрації дослідів, розв’язуванні задач, впровадженні набутих знань з фізики в обраній професії.
Для викладання предметів інформатики створено кабінет №28, який оснащений комп’ютерною технікою з сучасним програмним забезпеченням. Є інформаційний куточок, який містить графік роботи кабінету, критерії оцінювання досягнень учнів, інструкція з техніки безпеки праці та пожежної безпеки; стенди з державною символікою, правила поведінки учнів у кабінеті. Учні забезпечені підручниками. Встановлено інтерактивну дошку.
Викладання хімії і біології здійснюється у кабінеті №22. Цей кабінет укомплектований підручниками, навчально-методичними посібниками, технічними засобами навчання, лабораторним обладнанням і реактивами, дидактичним матеріалом, інструкціями для проведення лабораторно-практичних робіт.

Нагору