понеділок , 17 грудня 2018

Новини

Зварник – це не просто професія, це стиль життя

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Треба самому багато знати, щоб навчати інших. В. Короленко 13 грудня 2018 року старший викладач спецдисциплін Машталер Любомир Михайлович провів відкритий урок з предмета Обладнання і технологія зварювальних робіт на тему: Призначення, будова і дія газових редукторів. Мета уроку-вивчити будову і принцип дії газових редукторів, їх використання на практиці, узагальнити і систематизувати знання учнів з даної теми. Для активізації навчальної ... Детальніше »

Сучасний кабінет математики ‒територія розвитку та відпочинку

Методцентр

Головна мета роботи кабінету математики – створення умов для забезпечення якісної математичної освіти учнів училища, формування сучасної компетентної особистості випускника, здатного до самостійної творчої діяльності та застосування набутих знань з основ математики впродовж життя. Правильно створене навчально-розвивальне середовище та ефективне використання обладнання кабінету допомагає в забезпеченні комфортних умов для ведення освітньої діяльності, дає змогу учням легко вивчити і запам’ятати матеріал, ... Детальніше »

Всеукраїнський тиждень права

7

З 10 по 14 грудня 2018 року в Тернопільському ВПУ № 4 ім. М. Паращука проходили заходи у рамках Всеукраїнського тижня права. Згідно плану роботи 10 грудня викладач правознавства Співак Я.І. провів Всеукраїнський урок права на тему: «Права людини». 11 грудня учні зустрілися з представниками Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та філії державної установи «Центр пробації» ... Детальніше »

Вшановуємо учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

3

Указом Президента України від 10 листопада 2006 року 14 грудня встановлено Днем вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Тому цього дня учні Тернопільського ВПУ № 4 ім. М. Паращука разом із керівництвом області та міста, представниками громадськості, МНС, тими, хто ризикуючи своїм життям ліквідовував аварію на ЧАЕС, прийшли до пам’ятника «Урятований світ», щоб згадати кожного, хто у ті дні ... Детальніше »

«МОЯ БАТЬКІВЩИНА, МОЯ УКРАЇНА»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Батьківщина – це найдорожче, що є у людини. Недаремно вона співзвучна із словом «батьки». Для кожного вона починається по-різному: подвір’ям дитинства, спогадами лагідних материнських рук, сходом сонця, сяянням зірок… 12 грудня в Тернопільському вищому професійному училищі №4 імені Михайла Паращука відбулася літературно-музична композиція «МОЯ БАТЬКІВЩИНА, МОЯ УКРАЇНА». Захід поглибив знання учнів про Україну як незалежну державу, про символи України та ... Детальніше »

Французька поезія захоплює

IMG_03

Гешта Л.М. – викладач зарубіжної літератури в рамках атестації педагогічних працівників провела відкритий урок на тему: «Глибинні зрушення в поезії XX століття. Модернізм і основні течії європейської поезії XX століття. Гійом Аполлінер. Життєвий і творчий шлях письменника. Еволюція французького поета Гійома Аполлінера від неоромантизму до кубофутуризму». Урок розпочався піснею Едіт Піаф «Під небом Парижа», яка налаштувала на сприйняття французької поезії. ... Детальніше »

Конкурс пісні і строю

5

На виконання плану виховної роботи Тернопільського вищого професійного училища № 4 імені Михайла Паращука та з нагоди 27-ї річниці утворення Збройних сил України було проведено конкурс пісні і строю, приурочений Дню захисника Вітчизни. Викладач предмета «Захист Вітчизни» Співак Я.І. організував конкурс пісні і строю серед учнів І-го курсу: групи № 11-АО, № 12- СХМ, № 13-ШЛМ, № 14-СЕ, № 15- ... Детальніше »

Нагору