вівторок , 21 вересня 2021

Новини

Олімпійський у серцях вогонь!

01

У рамках святкування Дня фізичної культури і спорту 09 вересня 2021 року в нашому училищі викладачі фізичної культури Котовська Л.Б., Грицишин Л.В., Редьква Б.Б. підготували і провели Олімпійський урок,  який відкрив святкування Олімпійського тижня. Пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості юнацтва та молоді до занять спортом – ось мета ... Детальніше »

Дорога училищна родино!!!

зображення_viber_2021-09-01_09-04-14-603

Щиро вітаємо з Днем знань!!! У новому навчальному році хочемо побажати усім учням училища цікавих уроків, викладачам і майстрам – натхнення, батькам – задоволених посмішок від високих досягнень дітей! А всім українцям  – чистого мирного неба та впевненості у майбутньому!   FacebookTwitterВконтактеОдноклассникиGoogle+ Детальніше »

Кращий учень ТВПУ №4 ім. М.Паращука

nagorodgennya-krashchih-uchniv-2021-62

Вітаємо з призначенням іменної стипендії міського голови м. Тернополя у номінації «Кращий учень закладу освіти» на 2021-2022 навчальний рік здобувача освіти ІІІ-го курсу 32-СТ групи Тернопільського вищого професійного училища №4 ім. М.Паращука Ханаса  Ігоря. Ігор добре навчається, активно займається громадською роботою в училищі, є постійним учасником учнівських конференцій та олімпіад. Бажаємо Ігорю подальших успіхів на освітній ниві! FacebookTwitterВконтактеОдноклассникиGoogle+ Детальніше »

Училище моє, прощай!

IMG_6692

30 червня 2021 року в нашому училищі відбулися урочистості з нагоди випуску учнів груп №31 АО, №32 СХМ, №33 ШЛМ, №34 СЕ, №35 СВ, які впродовж трьох останніх років переймали найкраще від досвідчених фахівців, ґрунтовно засвоювали основи та здобули омріяні професії. З теплими напутніми словами звернувся до випускників та всіх присутніх директор училища Іван Михайлович Грищук. У своєму виступі він ... Детальніше »

Нагору