Новини

ДРУЖНІЙ ВІЗИТ НАШИХ РІВНЕНСЬКИХ КОЛЕГ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

15 грудня 2017 р. до нас у гості завітали наші колеги та сусіди – працівники Вищого професійного училища №1 м.Рівного. Під час екскурсії навчальним закладом, яку провів директор ТВПУ № 4 ім. М.Паращука Грищук І.М., адміністрація, викладачі та майстри виробничого навчання ВПУ № 1 м.Рівного мали можливість безпосереднього спілкування з учнями та педагогічними працівниками нашого училища. У рамках візиту відбулися ... Детальніше »

Вічна пам’ять!

2

З великою скорботою повідомляємо, що 15.12.2017 року на 60-му році життя після тривалої хвороби відійшла у вічність викладач Борейчук Ніна Василівна,  залишивши у глибокому смутку чоловіка Івана Никаноровича, сина Євгена, всю родину, колег по роботі та учнів і випускників училища, яких вона навчала математики протягом 38 років роботи у ТВПУ № 4 ім. М.Паращука. Ніна Василівна працювала у нашому училищі ... Детальніше »

Відлуння Чорнобиля

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Чорнобиля гіркий полин На серці ліг незримо й тяжко,                                      І лине над землею дзвін Із тихим стогоном протяжно… 13 грудня 2017 року в Тернопільському вищому професійному училищі №4 ім. М. Паращука проведена інформаційно-просвітницька година на тему: «Відлуння Чорнобиля» присвячена Дню вшанування учасників ліквідації наслідків ... Детальніше »

ТИЖДЕНЬ ПРАВА

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4 грудня в бібліотеці Тернопільського вищого професійного училища № 4 ім. М. Паращука бібліотекарями Шевчук Є.Г., Човніцькою М.І. та викладачем правознавства Співаком Я. І. була організована та проведена книжкова виставка на правову тематику. 6 грудня викладач Співак Я.І. провів Всеукраїнський урок на тему: «День захисту прав людини», який відзначається відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН. Були показані презентації, видання, реферати ... Детальніше »

“Випробуй у небезпеці”

Випробуй у небезпеці

“Випробуй у небезпеці” – під такою назвою у Тернополі презентували відеотренінг. Його творці – Всеукраїнське об’єднання автошкіл – розповіли, що він орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Водіям та усім охочим показали відеотренінг та спеціальні окуляри, що імітують вплив алкоголю на поведінку людини. В Україні таке використовується вперше. У проекті взяв участь та поділився своїми враженнями ... Детальніше »

День Збройних сил України

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

6 грудня у Тернопільському вищому професійному училищі ім. М. Паращука відбулися змагання  з військово-прикладних видів спорту на тему: «Вірні сини Батьківщини» до 26-ої річниці Збройних Сил України. У конкурсі взяли участь 15-СТ; 17-ШЛМ; 18-А СР; 18-Б СВ;25-СТ; 27-ШЛМ;28-А СР; 28-Б СВ; групи. Проводились змагання з розбирання та складання автомата Калашникова, одягання протигаза, віджимання від перекладини, віджимання від землі, перетягування каната ... Детальніше »

Засідання обласної методичної секції викладачів української мови та літератури

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5 грудня 2017 р. у ТВПУ № 4 ім. М.Паращука проводився ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, засідання обласної методичної секції викладачів української мови і літератури професійних навчальних закладів Тернопільщини на тему: «Особливості роботи з обдарованими учнями». Із особливостями організації і проведення ЗНО у 2018 р. ознайомив Шайнюк Ю.Ч. – заступник директора з питань моніторингу якості ... Детальніше »

Нагору