Новини

Лиш праця світ таким, як є, створила. Лиш в праці варто і для праці жить…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В червні 2019 року в рамках обміну досвідом адміністрація та працівники Тернопільського вищого професійного училища №4 ім. М. Паращука відвідали одне із кращих училищ Рівненської області. Нас зустрів директор вищого професійного училища №1 м. Рівне Стрижеус Ігор Володимирович. У рамках візиту була проведена оглядова екскурсія по місту, відбулися цікаві та корисні зустрічі з педагогічним працівниками училища, першочерговим завданням яких є ... Детальніше »

Зустріч учнів із представником патрульної поліції

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5 червня 2019 року учні груп № 11-АО, 12–СХМ і 28–Б СВ зібрались у актовій залі нашого училища, аби поспілкуватись з інспектором відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Тернопільській області Ракочим Ігорем Івановичем і почути його настанови про особисту безпеку та правила дорожнього руху на літні канікули. Також під час цієї зустрічі інспектор нагадав учням правила поводження у ... Детальніше »

ОБМІН ДОСВІДОМ РОБОТИ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНОГО ЦЕНТРУ «ŚNIEŻKA»

зображення_viber_2019-05-27_10-57-14

На базі ДНЗ «Черкаське вище професійне училище» 23 травня відкрили сучасний навчально-практичний центр TM «Śnieżka» за підтримки компанії «Снежка-Україна». На урочистостях були присутні представники влади міста й Черкаської області, соціальні партнери компанії «Снежка-Україна» та викладачі, майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти України, в яких функціонують навчально-практичні центри. На захід були запрошені переможці онлайн-тестування TM «Śnieżka»: викладач професійно-теоретичної підготовки Ковч ... Детальніше »

У їхніх серцях жила і живе Україна…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

23 травня в Україні щорічно відзначають День Героїв – це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації. Це свято відроджує в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків ... Детальніше »

ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

21 травня на базі Тернопільського ВПУ № 4ім. М. Паращука відбувся  II-ий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Мета цієї гри – виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості. У грі брало участь вісім команд  з різних училищ міста та області. Усі учасники ... Детальніше »

ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ЗАВЖДИ КРОКУЮТЬ РАЗОМ

1

Професія будівельника дуже цікава, відповідальна, високооплачувана і завжди є затребуваною на ринку праці. Будівельники не тільки зводять нові будинки, а й реконструюють старі, надають їм оригінальності та виразності. Сьогодення вимагає цікавих нестандартних рішень. Тому з впевненістю можна сказати, що професія будівельника – це професія майбутнього. Якість оздоблювальних робіт, поточних та капітальних ремонтів залежить від багатьох складових, але основними серед них ... Детальніше »

Нагору