вівторок , 23 квітня 2019

Новини

День цивільного захисту

viber image 2019-04-23 , 08.58.44

17 квітня в ТВПУ № 4 ім. М. Паращука на високому навчально-методичному і виховному рівні проведено День цивільного захисту. Мета заходу – формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема, засвоєння основ цивільного захисту, домедичної допомоги, здійснення психологічної підготовки, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях мирного і ... Детальніше »

Моя професія – творець краси

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кожний великий будівельник обов’язково великий поет. Він повинен бути великим, оригінальним інтерпретатором свого часу. Ф. Райт 18 квітня 2019 року на базі Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії маляр. Привітали учасників конкурсу голова журі – головний інженер ТОВ «Добробуд» Сабат І.О., методист НМЦ ... Детальніше »

В єдності сила народу

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під такою назвою 18 квітня 2019 року відбувся традиційний творчий звіт колективів художньої самодіяльності нашого училища. Розпочався концерт з тематичного прологу «В єдності сила народу», який виконали учні училища Віталій Пашкевич, Іван Остапів, Артур Лавринів, Володимир Пенцак, Віталій Шеремета, Сергій Меленчук та Сергій Миськів. У святковому заході взяли участь самодіяльні колективи художньої творчості: народний художній хор «Галичина»(керівник Зозуля О.М.), народний ... Детальніше »

«Права ми знаємо, обов’язки – виконуємо»

20190416_080527

16 квітня 2019 року в рамках проведення в училищі місячника правових знань та правової інформації під гаслом «Права ми знаємо, обов’язки виконуємо» відбулась зустріч учнів з представниками місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Юрієм Володимировичем Гордєєвим і Оксаною Сергіївною Тимчишин. Тематика зустрічі охопила різноманітні питання: права, обов’язки та відповідальність неповнолітніх, профілактика правопорушень та злочинності, причини і фактори, ... Детальніше »

Зустріч юнаків училища з представниками військового комісаріату

20190412_115623

У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна ціною життя Героїв Небесної Сотні, зусиллями українських військовослужбовців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність держави, пріоритетного значення набуває військово-патріотичне виховання молоді. З метою підготовки та виховання самовідданих, свідомих захисників Батьківщини, готових у будь-яких умовах виступити на захист територіальної цілісності і незалежності України 12 березня 2019 року в приміщенні актової зали нашого училища відбулася зустріч ... Детальніше »

Державна підсумкова атестація у 37-ШЛМ групі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

11 квітня 2019 року учні групи № 37-ШЛМ, які здобувають професію штукатура, лицювальника-плиточника, маляра, складали державну підсумкову атестацію з біолоігї. Усі учні успішно пройшли атестацію. 23 травня випускники складатимуть державну підсумкову атестацію з української мови та літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання, 04 червня – з історії України, окремі учні проходитимуть ЗНО математики, фізики, географії. З 12 квітня розпочинається виробнича ... Детальніше »

Майстер-клас від «Сaparol»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

03 квітня 2019 року відбулася зустріч учнів та працівників нашого навчального закладу з представниками підприємства «Сaparol». Своє існування компанія розпочала ще в 1895 році і вже більше сотні років незмінно утримує верхні позиції рейтингу і звання новатора в створенні та просуванні професійних інновацій в обробці, дизайні, ремонті і реставрації фасадів та внутрішнього оздоблення. «Caparol» є лідером з продажу будівельних покриттів. ... Детальніше »

Нагору