п`ятниця , 22 лютого 2019

Новини

Відзначення Міжнародного дня рідної мови

20190221_102818

21 лютого з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у нашому училищі організовано та проведено семінар,  презентацію, книжково-ілюстративну виставку, демонстрацію фільмів про  важливість вивчення мови. Учні 14-СЕ,  15-СВ та 25-СТ груп взяли участь у написанні всеукраїнського диктанту «Україна в нас одна». FacebookTwitterВконтактеОдноклассникиGoogle+ Детальніше »

“Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони вмирали за честь, за волю, за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-охоронцями на небі. Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу ... Детальніше »

ВІР У СЕБЕ, У СВОЇ ЗДІБНОСТІ

DSC01982

Сучасний урок – це урок, який проводиться не для учнів, а разом із ними. Саме такий урок відбувся в рамках  тижня будівельних професій у навчальній майстерні ТВПУ- 4 ім. М Паращука 20 лютого 2019 р. під орудою майстра виробничого навчання Хоми О.Я.на тему : «Пофарбування поверхонь водними фарбами валиком». На уроці були присутні представники адміністрації училища, майстри виробничого навчання суміжних ... Детальніше »

Пам’ятаємо їхній подвиг…

20190220_112318

Вже п’ятий рік поспіль 20 лютого ми віддаємо шану Героям Небесної Сотні, тим, хто першим став на захист Свободи і Гідності кожного з нас. 20 лютого 2019 р. на площі Героїв Євромайдану пройшов всенародний реквієм за загиблими учасниками Революції Гідності, у якому брали участь учні і працівники нашого училища. Перед реквіємом учні долучилися до щорічної тихої акції “Ангели пам’яті” та ... Детальніше »

Його величність Хліб

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

20 лютого у ТВПУ №4 ім. М.Паращука відбувся виховний захід на тему «Його величність Хліб». Основною ідея заходу – донести шанобливість та важливість хліба у нашому житті, значно розширити знання про клопіткий процес від збирання зерна до його випікання. Відтак, робочий день адміністрації, майстрів та учнів почався з нетрадиційного уроку. Справжнє хлібне свято вдалося влаштувати майстрові виробничого навчання Юзвіну Ігору ... Детальніше »

Будівництво – це покликання

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

А я у будівельники пішов із мрією будувати, будувати… Мости, будинки, космодром, І радість людям дарувати! Безмежна даль у майбуття Своїми вчинками, руками, Творити буду я життя Прекрасне, як сама земля! 19 лютого у рамках тижня будівельних професій в актовій залі проведено виховний захід «Будівництво – це покликання, нескінченна творчість і пошук», під час якого було розкрито затребуваність і важливість ... Детальніше »

«Ціна чужої війни…»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Минають дні, ідуть роки. Життя листки перегортає. А біль Афгану – навіки, В душі чомусь не замовкає. 14 лютого 2019 року в актовій залі Тернопільського вищого професійного училища №4 ім. М.Паращука відбувся урок пам’яті на тему: «Ціна чужої війни», присвячений 30–ій річниці виведення військ з Афганістану. На урок був запрошений ветеран-афганець, майстер виробничого навчання нашого навчального закладу Назар Володимир Павлович, ... Детальніше »

Нагору