п`ятниця , 23 березня 2018

Новини

Гордимося нашими спортсменами – випускниками!

Рисунок2

Спортсмени Тернопільського центру «Інваспорт» взяли участь у чемпіонаті України з легкої атлетики у місті Бахмут (Донецька область), на місцевому стадіоні «Металург». Змагання проводились в особистому заліку. Участь у них взяли представники всіх областей України. Загалом виступало близько двохсот учасників. Збірну команду Тернопільської області представляли п’ятеро спортсменів, які здобули шість медалей, з яких три золотих і три срібних. Випусник нашого училища ... Детальніше »

Якщо професія стає способом життя, то ремесло перетворюється у мистецтво

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Впродовж кількох років Тернопільське вище професійне училище №4 імені Михайла Паращука налагоджує співпрацю з роботодавцями, яким вкрай необхідні кваліфіковані робітники різних професій. Ця тема є особливо актуальною, тому адміністрація училища шукає різні можливості для того, щоб навчальний процес для своїх вихованців зробити корисним і цікавим, аби після закінчення навчального закладу учень став кваліфікованим фахівцем своєї справи. 15 березня 2018 року ... Детальніше »

Освіта – скарб, праця – ключ до нього

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нещодавно на базі нашого училища відкрито навчально-практичний центр ТзОВ «Снєжка-Україна». На уроках виробничого навчання учні вже давно використовують матеріали цієї фірми при виконанні ремонтних робіт в житлових секціях гуртожитків, майстерень, навчальних кабінетів. 14 березня 2017 року проведено відкритий урок виробничого навчання з професії маляр будівельний, який підготували та провели майстри виробничого навчання Брегін Ганна Петрівна та Коробейник Любов Іванівна на ... Детальніше »

Предметний тиждень методичної комісії викладачів інформатики, комп`ютерних технологій

zk17

З 19 по 23 лютого 2018 року проходив предметний тиждень методичної комісії викладачів інформатики, комп`ютерних технологій та майстрів виробничого навчання груп операторів з обробки інформації. Даний захід вдало поєднує ігрові та навчальні моменти, показує значущість і роль предметів економічного та комп’ютерного циклу в сучасному динамічному суспільстві, сприяє розвитку пізнавальної активності, творчих здібностей, кмітливості, винахідливості, почуття відповідальності. 19 лютого 2018 року ... Детальніше »

Творча зустріч з Олександром Авраменком

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

28 лютого 2018 року в актовій залі нашого училища відбулась творча зустріч учителів/викладачів української словесності закладів загальної, середньої, професійної та фахової освіти області з дослідником і популяризатором української мови, автором підручників, методичних посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з української мови і літератури Авраменком Олександром Миколайовичем. Заслужений працівник освіти України та відомий ведучий рубрики «Експрес-урок української ... Детальніше »

Відкриті уроки з меблевої справи

20171214_130447

Меблі – не просто один з основних видів обладнання приміщень. Меблі – це ставлення до себе і навколишнього світу. Це стиль, епоха, філософія, здоров’я і комфорт. У рамках атестації педагогічних працівників викладачем спецтехнології та майстром виробничого навчання Гештою В.І. були проведені відкриті уроки на теми: «Технологія виготовлення кухонних меблів» та « Технологія виготовлення столярного крісла». Головною метою уроків було ознайомити ... Детальніше »

«Люблю Україну не за те, що вона велика, а за те, що вона моя…»

4

Герої не вмирають, Вони будуть вічно живі. Героїв завжди пам’ятають На небі й на рідній землі. Україна – країна трагедій і краси, де найбільше люблять волю і найменше її знали, країна гарячої любові до народу, довгої героїчної боротьби за волю і незалежність. Минуло вже чотири роки від трагічних подій, що сталися на Майдані у Києві. 15 лютого вихователем гуртожитку №1 ... Детальніше »

Нагору