п`ятниця , 1 березня 2024

Новини

Тиждень будівельних професій у нашому училищі

0

Професія будівельника дуже цікава, відповідальна, високооплачувана і завжди є затребуваною на ринку праці. Будівельники не тільки зводять нові будинки, а й реконструюють старі, надають їм оригінальності та виразності. Враховуючи реалії нашого сьогодення – відбудови України, професія вимагає цікавих нестандартних рішень, а особливо в цей тяжкий для країни час. Тому з впевненістю можна сказати, що фах будівельника – це професія сьогодення ... Детальніше »

Випуск 2024!!!

IMG-250c1deba17e1e1d57bc906669222bf8-V

29 лютого учням груп № 1(ІІ) – А СЕ, 1(ІІ) – Б СЕ, 2(ІІ) – ШЛМ вручили дипломи кваліфікованих робітників. Слова вітань і настанов, теплі побажання успіхів і хороших перспектив у мирній Україні звучали від директора училища Івана Грищука та керівників випускних груп. Випускники подякували педагогам за знання, терпіння, турботу, за усе хороше, чого навчили їх за ці роки, а ... Детальніше »

Крим…Як це було…

1

26 лютого 2024 року в Україні відзначають 10 років початку спротиву окупації Криму та початку війни, яку розгорнула росія проти України. Цей день покликаний згадати та вшанувати мужність тисячі жителів Кримського півострова, які 26 лютого 2014 року вийшли у Сімферополі на мітинг на підтримку територіальної цілісності України. А також всіх, хто продовжував і продовжує чинити опір окупантам на півострові. З ... Детальніше »

РОБІТНИЧІ ПРОФЕСІЇ ПРЕСТИЖНІ І ЗАТРЕБУВАНІ НА РИНКУ ПРАЦІ

IMG_20240223_151052_677

22.02.2024 р. учні групи № І (ІІ)-Б СЕ складали державну кваліфікаційну атестацію за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварник. Головою комісії був директор торгової мережі козацької фабрики ковальства “ВІГО” Блаженко І.Р., на іспиті були присутні директор ТВПУ-4 ім. М. Паращука Гришук І.М., заступник директора з НВР Дика О.Л., старший майстер Чорний С.О., викладач професійно-теоретичної підготовки Сойка В.Б., майстер ... Детальніше »

«Хто вам сказав, що я слабка…»

3

Ні, я жива, я буду вічно жити, Я в серці маю те, що не вмирає. 25 лютого ми відзначаємо 153 річницю з дня народження Лесі Українки – однієї з найвизначніших постатей української літератури. Попри важкі життєві перипетії, трагічне кохання і хворобу, вона ніколи не здавалася і назавжди залишилася у свідомості українців символом незламності та боротьби. 22 лютого у нашому училищі ... Детальніше »

Пізнаємо майстерність аргонно-дугового зварювання

1

21 лютого здобувачі освіти групи 34-Б СЕ разом з майстром виробничого навчання Юзвіним Ігорем Васильовичем вивчали тонкощі аргонно-дугового зварювання. Під час відкритого уроку хлопці мали змогу не лише вивчити теоретичні аспекти такого виду зварювання, але й самотужки спробувати вивчене на практиці. Відкритий урок Ігор Васильович побудував із 2 важливих блоків: детальний розбір усіх необхідних складових частин для процесу зварювання, а ... Детальніше »

,,Вишийте, мамо, бронежилет”

IMG-b52937b0d343ffd53f06154673c60ffd-V

21 лютого 2024 року, у Міжнародний день рідної мови, у нашому училищі відбулась презентація авторської книги Богдана Томенчука, директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, поета, лауреата народної премії імені Тараса Шевченка 2022 року ,,Вишийте, мамо, бронежилет”. Відверта розмова поета та читачів пройшла у щирій та невимушеній атмосфері. Кожен мав можливість відчути і зрозуміти по-своєму глибокий зміст віршів Богдана Томенчука, ... Детальніше »

Нагору