понеділок , 14 жовтня 2019

Новини

Завершився турнір пам`яті Скочинського Д.В.

005

З 30 вересня по 10 жовтня 2019 року в спортивному залі ТВПУ-4 ім. М.Паращука пройшов сьомий за ліком турнір пам’яті викладача, тренера, судді І-ої категорії Скочинського Д.В. У напруженій спортивній боротьбі взяла участь 21 команда. Перше місце виборола команда групи № 38-Б СВ (керівники групи – Рудик М.В., Костюк А.В.), друге місце у групи № 2(ІІ)-ШЛМ (керівники групи – Гладиш ... Детальніше »

Жити за принципами «Хартії вільної людини»

изображение_viber_2019-10-11_09-23-35

9 жовтня 2019 року учнівське самоврядування і майстри виробничого навчання нашого училища зустрілися з ініціатором та експертом реалізації обласної програми впровадження «Хартії вільної людини» в Тернопільській області, головою громадської організації «Гуртом!» Ігорем Коваликом. Мета зустрічі – створення методології застосування в навчальних закладах системи духовних та моральних цінностей для формування майбутньої особистості та об’єднання в мережу фахівців, які будуть ці цінності впроваджувати. ... Детальніше »

Ми низько голови схиляєм перед іменем твоїм!

IMG_0099

У першу неділю жовтня відзначаємо професійне свято освітян, тих, хто безпосередньо причетний до найсвітлішого, найціннішого – знань. Святкування цього дня не тільки данина традиції, але й час, коли ми можемо подякувати людям, які щиро діляться своїми знаннями та вміннями. Теплі слова подяки та любові, жарти та чудові пісні дарували учні нашого училища своїм наставникам: викладачам, майстрам виробничого навчання та вихователям. ... Детальніше »

Вебінар «Методика оформлення збірників нормативно-плануючої документації відповідно до СП (ПТ)О на основі компетентнісного підходу»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В сучасних економічних умовах на ринку праці потрібні не лише знання, вміння і навики кваліфікованого робітника, але й здатність їх застосовувати на практиці, виконуючи різні функції. Внаслідок безперервних змін у науково-технічній сфері виробництво потребує таких робітників, які здатні виконувати функції з новим змістом, воно є замовником освітніх послуг і висуває конкретні вимоги до потенційних працівників. З огляду на це в ... Детальніше »

Шаховий турнір

зображення_viber_2019-10-03_16-48-104

03 жовтня 2019 року у шаховому клубі у Тернополі відбулися обласні змагання з шахів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Тернопільщини. Учні І(ІІ)- А СЕ групи нашого училища Марціяш Валентин та Дробняк Сергій продемонстрували свої вміння, знання, наполегливість, волю до перемоги – і стали чемпіонами. Вітаємо!!!! Бажаємо успіхів та перемог! FacebookTwitterВконтактеОдноклассникиGoogle+ Детальніше »

Осінні футбольні баталії

001

2 жовтня 2019 р. на майданчику зі штучним покриттям поблизу Тернопільського міського стадіону відбулась відкрита першість з міні- футболу пам’яті І.Г.Ковальчука – викладача Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя. Турнір зібрав команди професійно-технічної освіти м. Тернополя. Особливістю турніру є те, що він завжди відзначався принциповістю та безкомпромісною боротьбою. Команда нашого училища в напруженій боротьбі посіла третє місце. Після ... Детальніше »

Відвідання виставки «Галицька Армія в часи Української революції 1917-1921 рр.»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2 жовтня 2019 року в Тернопільському центрі дозвілля і молодіжних ініціатив імені О.Довженка проходила презентація науково-просвітницької виставки «Галицька Армія в часи Української революції 1917-1921 рр.», на якій побували учні групи № 14-А СЕ нашого училища разом із своїми наставниками. На виставці представлено одинадцять стендів, які сформовані з архівних матеріалів. Вони розповідають про основні сторінки історії та боротьби збройних сил Західноукраїнської ... Детальніше »

Нагору