вівторок , 21 березня 2023

Новини

Подорож до нового та цікавого

tck_17

З метою підвищення інтересу учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу з 6 по 10 березня 2023 року в училищі проводився тиждень, присвячений цим предметам. Формуванню в учнів позитивних емоцій, збагачення світогляду, винахідливості та зацікавленості новим сприяла низка цікавих заходів, які підняли настрій усім учасникам і збагатили їх новими знаннями.         FacebookTwitterВконтактеОдноклассникиGoogle+ Детальніше »

Шлях до Тараса

зображення_viber_2023-03-09_09-41-10-733

9 березня увесь український народ вшановує двісті дев’яту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Саме Шевченка з любов’ю і пошаною вже не одна генерація називає, і цілком заслужено, батьком української нації. Сила й велич Шевченка не лише в його поезії. Він повернув нам, українцям, історичну пам’ять, розбудив національну свідомість і примусив згадати про гідність, надихнув на боротьбу. Тарас Григорович ... Детальніше »

Вправи породжують майстерність

9

Різьбові з’єднання широко використовуються в конструкціях різних машин (понад 60% усіх деталей сучасних машин мають різьбу). Зазвичай нарізання різьби у промислових масштабах виконують автоматизованим способом, проте без освоєння ручних інструментів для виконання даної слюсарних операцій неможливо стати висококваліфікованим слюсарем з ремонту колісних транспортних засобів. «Вправи породжують майстерність» – під таким девізом 1 березня майстер виробничого навчання Володимир Пастухевич провів відкритий ... Детальніше »

Випускний 2023!!!

IMG-33a7873926ea11c552b889defa284a32-V

28 лютого учням груп № 1(ІІ) – А СЕ, 1(ІІ) – Б СЕ, 2(ІІ) – ШЛМ, 3(ІІ ) – СТ вручили дипломи кваліфікованих робітників. Для них навчання в училищі було дуже непростим: їм довелося навчатися в умовах пандемії, а завершувати навчання під звуки сирен. Тривожне сьогодення далося взнаки, адже ми навчилися цінувати мирне небо й кожен новий день життя. Слова ... Детальніше »

Вітаємо Героя!

IMG-fa8b5fdfb92355d3318544575e97c010-V

Колектив училища вітає Костюка Анатолія Володимировича, майстра виробничого навчання, якого було відзначено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Сталевий хрест». Анатолій Володимирович з перших днів повномаштабної війни захищає нашу Батьківщину від рук загарбників. Дякуємо йому за це та бажаємо здоров’я та успіхів. Чекаємо з перемогою!!! FacebookTwitterВконтактеОдноклассникиGoogle+ Детальніше »

Діло майстра величає

3

Сучасний ринок праці потребує кваліфікованих конкурентноспроможних робітників. 22.02.2023р. учні групи № 3 (ІІ) – СТ   складали    державну кваліфікаційну атестацію, яка є  завершальним етапом  навчального процесу, що проводиться державною кваліфікаційною комісією з метою визначення рівня кваліфікації та підготовки випускників до самостійної роботи з професії   столяр будівельний, паркетник, укладальник підлогових покриттів. Виконані дипломні роботи учні добре захищали, чітко і впевнено відповідали на ... Детальніше »

Нагору