Новини

Найкращі в міні-футболі!

001

22 травня 2018 року на спортивних майданчиках Тернопільського національного економічного університету першість з міні-футболу виборювали команди професійно-технічних навчальних закладів області. Після зональних змагань у фінал вийшло 6 команд у складі 45 юнаків із Тернополя, Почаєва, Підволочиська та Чорткова. Команди боролися за кожен пас та намагались забити у ворота суперників побільше голів, адже кожен із голів міг вплинути на результат змагань. ... Детальніше »

Державна підсумкова атестація у 31-АО групі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

17 травня 2018 року учні групи № 31-АО, які здобувають професію адміністратора, оператора з обробки інформації та програмного забезпечення складали державну підсумкову атестацію з математики. 21 травня випускники складали державну підсумкову атестацію з історії України. Усі учні успішно пройшли атестацію. З 22 травня розпочинається виробнича практика, після закінчення якої випускники 20 червня складатимуть державну кваліфікаційну атестацію. 22 травня учні візьмуть ... Детальніше »

УКЛІН ТОБІ, НЕНЬКО!

DSC_1596

«Уклін Тобі, ненько!»  – з такою назвою вперше у стінах Тернопільського вищого професійного училища №4 ім. М.Паращука відбулося надзвичайно тепле і по-домашньому затишне свято з нагоди Дня Матері. Святкування Дня матері – це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, тому за допомогою слів ведучої,  дитячих хореографічних та музичних номерів, вправної ... Детальніше »

Державна підсумкова атестація у 38-Б СВ групі

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

11 травня 2018 року  учні групи № 38-Б СВ, які здобувають професію слюсаря з ремонту автомобілів, водія автотранспортних засобів категорії «В» складали державну підсумкову атестацію з математики. 14 травня випускники складали державну підсумкову атестацію з історії України. Усі учні успішно пройшли атестацію. З 15 травня розпочинається виробнича практика, після закінчення якої випускники 21 червня складатимуть державну кваліфікаційну атестацію. 24 травня ... Детальніше »

Державна підсумкова атестація у групі 38-А СР

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

03 травня 2018 року учні групи № 38-А СР, професія: слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник складали державну підсумкову атестацію з математики. 07 травня випускники складали державну підсумкову атестацію з фізики. В основному, учні склали ДПА на бали достатнього та середнього рівнів. З 08 травня розпочинається виробнича практика, після закінчення якої випускники 25 червня складатимуть державну кваліфікаційну атестацію. З 22 травня учні ... Детальніше »

Нагору