неділя , 24 вересня 2023

Новини

Творча зустріч з Ніною Фіалко

1

21 вересня 2023 року в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді відбулася творча зустріч знаної тернопільської письменниці Ніни Фіалко із здобувачами освіти нашого училища, під час якої авторка запрезентувала свою нову книгу «Новітня війна». В оповідках книги Ніна Фіалко доступно описала болючу та важливу тему сьогодення, де спробувала доступно розкрити і самі події, і участь дітей у коловороті війни. Усім гостям ... Детальніше »

Екскурсія у бібліотеку

2

21 вересня 2023 року учні нашого училища стали учасниками цікавої екскурсійної програми, яка проходила в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді, де мали змогу побачити справжню книжку-театр, книгу-велетня і книгу-мініатюру, книжку-подушку, книжку інтерактивну, а також книжку на вінілових платівках. Під час віртуальної екскурсії учні дізналися: як швидко знайти потрібну інформацію за допомогою електронного каталогу, що пропонує мультимедійна лабораторія «Медіа Старт» чи ... Детальніше »

Герої рідного краю

9

20 вересня 2023 року в училищі відбувся урок мужності «Герої рідного краю», приурочений Дню захисників і захисниць України. На урок були запрошені військовослужбовці, учасники російсько-української війни. Розпочав захід директор училища Іван Грищук, який висловив щирі слова подяки військовим за вірність, служіння та захист України. Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Під час уроку воїни ... Детальніше »

Зустріч з випускником училища, військовослужбовцем

2

18 вересня вихователем Чорною Вікторією організовано зустріч здобувачів освіти з Барановським Ігорем – випускником училища 2009 року, воїном-добровольцем Збройних сил України. Під час виховного заходу захисник України поділився своєю історією навчання в училищі та шляхом у ЗСУ; розповів про важкі будні військових та особисту відповідальність під час несення служби, про здобутки і втрати. У ході зустрічі учням розповіли про воїнів-випускників, ... Детальніше »

Міжнародна співпраця з компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH»

4

У ХХІ столітті вирішити проблему підвищення ефективного використання енергетичних ресурсів можливо виключно шляхом запровадження новітніх енергоефективних технологій та обладнання, які відповідали б потребам та вимогам сьогодення. Енергоефективність належить до пріоритетних завдань, які безпосередньо пов’язані з економікою будівельної галузі в Україні та збереженням її енергоресурсів. Розвиток сучасної будівельної галузі не можливий без застосування інноваційних технологій, будівельних матеріалів та організаційно-технологічних рішень. З ... Детальніше »

Учні нашого училища пройшли навчання з мінної безпеки

2

7 вересня 2023 року інструктори ЕОRЕ Валентина Бикова та Євген Іванишькнй ГО «Асоціація саперів України» провели лекцію для учнів училища і ВПО з питань попередження ризиків від мін та інших вибухонебезпечних предметів. Інструктори розповіли про правила безпеки під час поводження з вибухонебезпечними предметами. Пояснили, за якими ознаками розпізнати, що територія замінована. Більш детально зупинились на видах вибухонебезпечних предметів, які найчастіше трапляються на деокупованій або   території, ... Детальніше »

У серцях – Олімпійський вогонь

001

    Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту України. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.         07 вересня 2023 року в Тернопільському вищому професійному училищі № 4 ... Детальніше »

Нагору