ПРО ЦЕНТР

Навчально-практичний центр «Śnieżka» у закладах професійної освіти України

Український ринок праці сьогодні потребує кваліфікованих робітників у різних галузях промисловості. У фахівцях робочої ланки високого рівня зацікавлено чимало вітчизняних підприємств. Тому, враховуючи потреби ринку й орієнтуючись на перспективи розвитку, професійно-технічні освітні заклади шукають шляхи інтеграції навчальних програм із сучасними виробничими процесами. Для цього на базі своїх установ створюють разом з виробниками навчальні осередки для підготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів робочих професій.

Виробники також прагнуть передавати свої знання і новітні технології  майбутньому поколінню кваліфікованих робітників. Тож точка дотику професійних навчальних закладів і виробників збігаються, тому компанія «Снєжка-Україна» за підтримки Міністерства  освіти України, з яким 02 листопада 2016 року підписала Меморандум про співробітництво, спрямовує свої зусилля на відкриття навчально-практичних центрів «Śnieżka» у професійно-технічних навчальних закладах України.

1

Співпраця закладів профтехосвіти із виробником дозволяє навчати молоді кадри за передовими технологіями, використовуючи  сучасні лакофарбові матеріали. Адже продукція постійно вдосконалюється виробниками і сьогоднішні учні, а завтрашні робітники мають встигати за новими розробками і опановувати спеціальність, спираючись на сучасні навчальні матеріали. Програма створення навчально-практичних центрів «Śnieżka» на базі   професійних навчальних закладів України у напрямку якісної підготовки робітників за професіями «маляр-опоряджувальник», «столяр», «монтажник системи утеплення». Для успішного функціонування навчально-практичного центру у навчальних закладах ПТО облаштовано навчальні кабінети «Śnieżka», «VIDARON», а також виробничі майстерні, що забезпечені необхідними наочно-методичними засобами й матеріалами для занять. Для ефективного засвоєння учнями навчальної програми з використанням виробів ТМ ŚNIEŻKA чи VIDARON виробник спільно із навчальним закладом облаштовують відповідні класи та майстерні, які забезпечені наочно-методичними матеріалами. У класах діти  вивчають теоретичні знання, у майстернях набувають практики, безпосередньо використовуючи сучасні будівельні матеріали. Після закінчення  навчання усі учні отримають не лише диплом навчального закладу, але й сертифікат від виробника про освоєння знань і навиків щодо роботи з новітніми матеріалами.

2

 

3

 

Майстри виробничого навчання та викладачі професійних навчальних закладів заздалегідь здобувають теоретичні знання і практичні вміння щодо застосування  новітніх лакофарбових матеріалів і отримують сертифікати виробника. Таким чином, набуту практику і досвід викладачі й майстри успішно впроваджують у навчальний процес. Учні опановують навчальний матеріал за допомогою сучасних  лакофарбових виробів з інноваційними технологіями та мають змогу перейняти найкращу європейську практику та досвід. Крім того, на  базі НПЦ «Śnieżka»  відбуваються семінари, конференції для викладачів інших професійних навчальних закладів області, майстрів будівельних організацій та приватних підприємців.

4

 

5

Соціальне державно-приватне партнерство професійної освіти України та знаного виробника сучасних лакофарбових матеріалів орієнтоване на те, аби підвищити престиж робітничої професії у будівельній галузі та сприяти розвитку навчальних закладів освіти професійного спрямування.

Чого учень може навчитися у НПЦ

 У навчальну програму закладу за спеціальностями штукатур, лицювальник-плиточник, маляр, столяр будівельний, столяр (виробництво художніх меблів) буде інтегровано вивчення матеріалу щодо сучасних лакофарбових виробів з інноваційними технологіями та їх правильне застосування на практиці.

Адже співпраця училища з виробником дозволяє учням не лише теоретично ознайомитися із сучасними матеріалами і технологіями, а й на практиці опанувати їх.

У ході навчального процесу учні освоюватимуть не тільки теоретичні засади застосування сучасних будівельних, лакофарбових матеріалів на основі новітніх технологій, але й  здобуватимуть практику, використовуючи інноваційну продукцію SNIEZKA,  VIDARON, FOVEO TECH, і вдосконалюватимуть свої вміння.

Після закінчення навчання  учні, що навчалися за професією штукатур, лицювальник-плиточник, маляр та професією столяр будівельний, столяр (виробництво художніх меблів)  отримають не лише диплом навчального закладу, але сертифікат від виробника про освоєння знань і навиків у роботі  з новітніми технологіями.

Що це йому дась і які переваги від навчання у НПЦ

 Впродовж кількох років Тернопільське вище професійне училище №4 імні Михайла Паращука налагоджує співпрацю із виробниками, які володіють сучасними технологіями у виробництві, та з роботодавцями, яким вкрай необхідні кваліфіковані робітники різних професій.

Ця тема є особливо актуальною, тому адміністрація училища шукає різні можливості для того, аби навчальний процес для своїх вихованців зробити корисним і цікавим, аби після закінчення навчального закладу учень став кваліфікованим фахівцем своєї справи.

23 листопада 2017 року на базі Тернопільського вищого професійного училища відкрився сучасний навчально-практичний центр «SNIEZKA-УКРАЇНА».

А взаємна співпраця нашого навчального із виробником SNIEZKA-УКРАЇНА» дозволить навчати молоді кадри за передовими технологіями, використовуючи  сучасні  будівельні, лакофарбові матеріали. Адже продукція постійно вдосконалюється виробником і сьогоднішні учні, а завтрашні робітники, мають встигати за новими розробками і опановувати спеціальність, спираючись на сучасні навчальні матеріали.

Крім цього, учнівська молодь, працюючи за сучасними технологіями, постійно вдосконалюватиме практичні професійні навики, що підвищать їх рівень конкурентоздатності на ринку праці.

Стратегія розвитку навчально-практичного центру “SNIEZKA” на 2018-2019 р.

Нагору