МТЗ столярних професій

В училищі навчаються учні за професіями «Столяр будівельний паркетник» та «Столяр (виробництво художніх меблів)». Для їх навчання використовуються кабінети № 31 «Кабінет технології та конструювання меблів» та № 35 «Кабінет матеріалознавства та спецтехнології столярних професій».
Кабінети теоретичного навчання оснащені мультимедійними засобами, сучасними стендами, роздатковими матеріалами, наочними виробами та зразками столярних матеріалів. Кабінети оснащені сучасними зручними меблями. На базі кабінету № 31 знаходиться музей видатного скульптора та архітектора ім’я якого носить училище – Михайла Паращука. В кабінеті розміщено бюст та матеріали життя і творчості М. Паращука.
Навчально-матеріальна база майстерні «Механічної обробки деревини» забезпечує якісне проведення уроків виробничого навчання. Матеріально-технічне забезпечення відповідає вимогам навчальних планів і програм, санітарно-технічним нормам. Майстерня оснащена 15-деревообробними верстатами, на яких учні виготовляють двері, вікна та інші столярно-будівельні вироби для гуртожитків, навчального корпусу училища, будівельних споруд.
Майстерня виготовлення художніх меблів має два зали, в одному із них розташовані верстати, в іншому – столи з приспосібленнням для мозаїки різьби. Майстерня художньо оздоблена, в ній розташовані плакати, діючі стенди, панно, а також декорація робочого місця майстра. При майстерні існує інструментальна кладова, де учні отримують інструменти для навчання та роботи.
Майстерня дизайну та конструювання меблів – це робоче місце майстра та учнів, які оволодівають практичними навиками своєї професії. В майстерні розміщені робочі столи, навчальна дошка, стелажі, шафи, в яких розміщена навчально-методична література та роздатковий матеріал, а також шафи для необхідного інструменту та обладнання для навчання учнів.

Нагору