МТЗ комп’ютерних та економічних професій

Для викладання предметів теоретичного та виробничого навчання у групах операторів з обробки інформації та програмного забезпечення, операторів комп’ютерного набору використовуються кабінети комп’ютерних технологій та мереж, комп’ютерних інформаційних технологій та програмування, комп’ютерних та мультимедійних технологій, обробки текстової та графічної інформації, інформатики та інформаційних технологій.
Усі комп’ютерні кабінети об’єднані в локальну мережу , під’єднанні до сервера та глобальної мережі Internet.
В кабінеті № 41 «Комп’ютерних технологій та мереж» викладаються предмети: Web-дизайн, засоби для роботи з Інтернет, інформатика, комп’ютерна графіка, комп’ютерні мережі. Проводяться заняття гуртка «GoogLer».
В кабінеті № 45 «Комп’ютерних інформаційних технологій та програмування» на теоретичних та практичних уроках спрямована робота на підвищення рівня викладання предметів «Технології комп’ютерної обробки інформації», «Технології обробки інформації», «Комп’ютерні мережі», «Основи алгоритмізації та програмування». На базі кабінету проводяться предметні тижні та олімпіади. Організовується позакласна робота.
Кабінет № 46 «Комп’ютерних та мультимедійних технологій» пристосований для виконання практичних занять та уроків виробничого навчання. В ньому розташовано 8 комп’ютерів для парної роботи учнів. Проводиться гурток «Планета комп’ютерів». Матеріальна база кабінету допомагає учням застосувати набуті знання на практиці, розширити інтерес учнів до розвитку комп’ютерної техніки та програмного забезпечення, які зустрічаються в усіх сферах діяльності людини.
Для підготовки спеціалістів економічного напряму навчання використовуються кабінети № 42 «Бухгалтерського обліку та аудиту», № 43 «Основ економіки та підприємництва», № 44 «Кабінет технологій».
Кабінет бухгалтерського обліку складається з лекційного приміщення, яке укомплектоване учнівськими столами і розраховане для навчання 30 учнів. Для унаочнення матеріалу, що подається, в кабінеті є учнівська дошка, екран, кабінет забезпечений проекційною апаратурою.
Для проведення занять з економічних дисциплін обладнано кабінет основ економіки і підприємництва № 43. Навчально-матеріальна база кабінету забезпечує якісне викладання предметів економічного профілю. Це комфортні робочі місця для 32 учнів та викладача, учнівська дошка, схеми та таблиці. Також тут розміщені сучасні стенди, які інформують учнів про відомих українських та світових економістів, основи підприємницької діяльності та законодавство України про підприємництво.
В кожному кабінеті створюється бібліотека навчально-методичної літератури. На базі кабінетів для учнів проводиться позакласна робота – консультації, гуртки.
З 01 вересня 2013 року буде здійснюватись навчання учнів за новими професіями «Контролер-касир, касир банку», «Агент з постачання, продавець (з лотка, на ринку)», «Агент з постачання, продавець продовольчих товарів». Для ефективного отримання теоретичних знань та проведення занять виробничого навчання оснащено кабінет № 10 «Майстерня-магазин», який буде забезпечувати можливість вивчення навиків роботи по даних професіях.

Нагору