Фізкультурно-оздоровча робота

Основною формою організації навчання в училищі – являється урок, метою якого є формування в учнів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовки; гармонійного розвитку природних здібностей та психічних якостей; використання засобів фізичного виховання в організації здорового способу життя.
Виконуючи накази Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності» (від 07.11.00 р. № 522), та інші, викладачі кафедри впроваджуючи нетрадиційні форми навчання на уроках фізичної культури використовують матеріали – “Китайської оздоровчої гімнастики”, елементів індійської системи “Хатха – йога”
- Урок – подорож країнами Сходу де використано нетрадиційні види гімнастики.
- Розвиток фізичних якостей, впроваджуючи на уроках фізичної культури Українських народних рухливих ігор та забав.
- Щодо підвищення рівня патріотичного виховання учнівської та студентської молоді шляхом проведення тематичних екскурсій з відвідуванням об’єктів культурної спадщини, проводиться урок – мандрівка в с. Товстолуг (козацькі могили ). Смт.Вишівець родовий замок Д.Вишневецького (козацький цвинтар XVII – перша половина XVIIIст. Батьківщина засновника Запорізької Січі Байди Вишнівецького).

Спорт – це ми!

Фізкультурно-оздоровча робота — важлива частина педагогічного процесу яка спрямовується на формування навичок здорового способу життя, позитивного ставлення до фізичної культури, гігієни, спорту, на удосконалення і розвиток рухових якостей, формування правильної постави, виховання морально-вольових якостей.

В позаурочний час, учні училища систематично займаються в наступних спортивних гуртках : футболу, волейболу, легкої атлетики, гирьового спорту, настільного тенісу, шахів, загальної фізичної підготовки. Якими керують досвідчені керівники гуртків. Цікавим є дозвілля учнів. В позаурочний час студенти, учні училища приймають участь в змаганнях, які проводяться серед учнівських груп. Найулюбленішими змаганнями в училищі є: турнір з міні – футболу за перехідний кубок. Спартакіада першокурсника в яку входять наступні види спорту як: легкоатлетичний крос, волейбол, баскетбол, футбол, КФП (контроль фізичної підготовленості), де учні показують своє вміння на перекладині, стрибках в довжину, човниковому бігу 4х9м, нахилу тулуба з положення сидячи, піднімання тулуба з положення лежачи за 1хв.

Спорт - це ми

Спортивно-мистецькі свята

У час, коли утверджується незалежність України, коли погляди молоді звернені до свого минулого, історичній темі розвитку козацького руху і на виконання указу Президента України щодо розвитку козацтва викладачі кафедри приділяють постійну увагу вихованню в учнів гордості та поваги до народних звичаїв, відродження українських національних традицій, вивчення історії козаччини в Україні, через проведення в училищі спортивно – мистецьких свят «Я козачка твоя» і «Козацькі забави».

Нагору