МТЗ з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Для оволодіння теоретичними знаннями та практичними навиками з професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрогагозварювальник», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів категорія В» використовуються такі кабінети, лабораторії та майстерні: кабінет основ управління автотранспортом та правил дорожнього руху, кабінет обладнання і технології зварювальних робіт, кабінет будови та експлуатації автомобіля, лабораторія обладнання електричного зварювання плавленням, лабораторія діагностики та ремонту автомобілів, дві майстерні слюсарних робіт, електрогазозварювальна майстерня.
Заняття в кабінеті будови та експлуатації автомобіля проводяться у відповідності навчальних планів та програм. Оснащений кабінет конспектами уроків, макетами і діючими моделями основних вузлів і агрегатів автомобіля, комплектними двигунами від автомобілів «Ауді» і ГАЗ-53, стендами «Система запалювання двигуна ВАЗ», «Муфта зчеплення двигуна ВАЗ».
В кабінеті основ управління автотранспортом та правил дорожнього руху є діючі макети світлофорів, схеми перехресть із засобами регулювання дорожнього руху, наочне обладнання з правил дорожнього руху, мультимедійні засоби. Затишна обстановка для успішного навчання, завдання для виконання лабораторних робіт
Лабораторії оснащені відповідними інструментами та пристроями, а саме: зварювальним трансформатором, зварювальним напівавтоматом, слюсарним верстаком з поворотними лещатами, верстатом вертикально-свердлильним, пресом гідравлічним, верстатом точильно-шліфувальним двостороннім, столом для зварювальних робіт та іншими інструментами та пристроями.
Усі кабінети, майстерні забезпечені навчальними підручниками та посібниками, методичною документацією, наочними засобами навчання.

Нагору