Звіт

1. Підведення підсумків за проведений навчальний рік.
В 2012-2013 н.р. педагогічний колектив працював над проблемою: «Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес – гарантія успіху у підготовці висококваліфікованих робітників та національно-свідомих громадян України».
У 2012 – 2013 навчальному році в училищі було укомплектовано 39 груп. Якщо у 2012 році державне замовлення виконано на рівні 87% (від плану – 460 осіб), то у 2013-2014 навчальному році ми вже звернулись до Міністерства освіти і науки України з проханням збільшити обсяг державного замовлення на 20 осіб – до 440 учнів та студентів, яких прийняли на навчання.
У 2013 р. дипломи з відзнакою отримали 46 учнів, атестати з відзнакою – Золота медаль (за особливі досягнення у вивченні базових загальноосвітніх дисциплін) отримала Ткач Юлія – група № 33-А БХ. Похвальні грамоти (за особливі досягнення у вивченні окремих базових загальноосвітніх дисциплін) отримали дев’ять випускників.

2. За якими професіями здійснюється підготовка у ПТНЗ.
У 2012 – 2013 навчальному році училище здійснювало підготовку кваліфікованих робітників за такими професіями:
1.    Конторський службовець, оператор комп’ютерного набору;
2.    Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;
3.    Асистент референта, оператор комп’ютерного набору
4.    Столяр будівельний, паркетник;
5.    Столяр (виробництво художніх меблів).
6.    Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів категорії «В»;
7.    Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник;
8.    Штукатур; лицювальник-плиточник, маляр будівельний;
9.    Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник.
10.    Будівництво та експлуатація будівель та споруд.
Крім того, у 2013 році було ліцензовано інтегровані професії: агент з постачання, продавець продовольчих товарів та контролер-касир, касир в банку (ІІ ступінь робітнича кваліфікація на базі 9 класів), агент з постачання , продавець (з лотка на ринку) та агент з постачання, продавець продовольчих товарів (ІІ ступінь робітнича кваліфікація на базі 11 класів).
У зв’язку з тим у травні місяці для підготовки робітників з професій «Контролер-касир, агент з постачання, продавець продовольчих товарів, продавець (з лотка, на ринку)» відбулось урочисте відкриття майстерні-магазину із залученням представників, преси та телебачення. Ця подія стала рекламною візитівкою для професійної орієнтації молоді.

3. Планування навчально-виробничого процесу
Планування навчально-виробничого процесу в училищі здійснювалось згідно до перспективного плану роботи педагогічного колективу Вищого професійно училища №4 ім. М.Паращука.

4. Господарська робота
Потребує зміцнення та осучаснення матеріальна база училища, хоча за 2012-2013 н.р. зроблено багато і перш за все виконано поточний ремонт навчального корпусу та гуртожитків.
У 2012-2013 навчальному році майстри виробничого навчання будівельного профілю зміцнювали матеріально-технічну базу училища, а саме : з допомогою учнів групи 37-Б МШ (майстер виробничого навчання Чеснович Г.А.) відремонтовано секцію № 13 гуртожитку №1, пофарбовано вікна в майстерні механічної обробки деревини, оштукатурено частину коменів на даху гуртожитку №2, проведено косметичний ремонт тренажерного залу учнями груп № 8(І) -А МШ, 8(ІІ) -А МШ, 37-Б МШ, З7-А МШ, 6(1) СХМ ( майстри виробничого навчання Яблонська Є.В., Чеснович Г.А., Кравець І.М., Гладиш М.Й.). Учнями групи 37-А МШ (майстер виробничого навчання Гладиш М.Й.) виконано лицювальні роботи в кабінеті спецтехнології малярів, а також підготовчі роботи в санвузлах майстерні. Групою №8(І) -Б МШ під керівництвом Собка М.В. поштукатурено стіни в санвузлах майстерні (2 поверх), замуровано 9 віконних блоків у майстерні ручної обробки деревини, облицьована плитка на стіні в майстерні кам’яних робіт.
Учнями групи 8(І)-АМШ (Яблонська Є.В.) зроблено косметичний ремонт майстерні ручної обробки деревини, штукатурної майстерні та лабораторії зварювальних робіт, трибуни на площадці та пошпакльовано інструментальну кладовку у майстерні. За допомогою учнів групи №6 та 35-СТ та майстерності наставників Кравця І.М. і Кучеренка М.О. виготовлено та встановлено 11 дверних блоків у секцію №15 (гуртожитку №2), санвузли, майстерні та проведено великий об’єм ремонтно-столярних робіт у гуртожитках.
Під час проходження практики групою 27-ШЛМ поштукатурено вапняним розчином майбутній санвузол для учнів на І поверсі майстерні.
Протягом червня та серпня в училищі проводився косметичний ремонт навчальних кабінетів та житлових секцій гуртожитків при участі учнів груп 17-ШЛМ, 8()-АМШ, 27-ШЛМ – майстри в/н Фудаль Л.М., Брегін Г.П., Яблонська Є.В., Марченко О.Є. і Хома О.Я, а саме: кабінети №11, 15, 21,28, 29,31, 32, 35, 36, 41,42,44,46; житлові секції №2, 3, 4, 6, 8, 12, 13,14, 15, 17, 23, 24, 25, 26 (гуртожиток №2); 11, 14, 15, 16, 22, 24, 23, 25, 26 (гуртожиток №1).
Особливо хочу звернути увагу на лояльність училищу, продемонстровану нашими майстрами В.Г.Пилипчуком та М.В.Собком, які якісно, під час відпускного періоду зробили капітальний ремонт складової «обличчя» нашого училища – його сходів.

Нагору