Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

M_1

Навчально-матеріальна база училища – предмет не тільки особливого піклування, а й наша особлива гордість. Вона з кожним роком оновлюється з урахуванням впровадження в навчальний процес новітніх інформаційних технологій. Для якісного викладання предметів та проведення уроків виробничого навчання в училищі створені всі умови: прекрасні кабінети, лабораторії, майстерні. Кабінети обладнані сучасними стендами, наочним обладнанням, методичною та науковою літературою, роздатковим матеріалом, таблицями, схемами, макетами.
У 2008 році кабінет фізики зайняв призове місце в обласному огляді – конкурсі кабінетів, а у 2009 році Центр національного просвітництва і культури, який базується у кабінетах № 11 «Української мови та літератури» та № 12 «Українського народознавства» став переможцем ІІ етапу обласного огляду – конкурсу кабінетів української мови та літератури і нагороджений дипломом І ступеня НМЦ ПТО у Тернопільській області.
В училищі функціонують комп’ютерні класи, які через сервер об’єднані в локальну училищну мережу з виходом в Internet. Завдяки цьому в училищі і викладачі і учні мають змогу впроваджувати в навчальний процес найновітніші інформаційні технології, йти в ногу з сьогоденням.
Під час проведення уроків з використанням інформаційно-комунікаційних технологій застосовуються проектори та колонки. Учні мають можливість подивитися на уроках навчальний фільм, розглянути приклад виконання вправи на екрані, виступити з доповіддю перед групою та інше. Під час проведення відкритих уроків завжди застосовуються проектори. В училищі близько 110 викладачів, майстрів виробничого навчання володіють комп’ютерною технікою.
Працює методичний кабінет, в якому створені всі умови для творчої роботи педагогічних працівників.
Актовий зал, де систематично проводяться урочисті збори, вечори відпочинку, концерти, звіти художньої самодіяльності.
У бібліотеці, для роботи з книгою створені всі умови. Тут здійснюється бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке, методичне забезпечення навчально-виховного процесу. Бібліотечний фонд – фундамент і основа всієї бібліотечної діяльності – на сьогоднішній день нараховує близько 25 тисяч навчальної, методичної та художньої літератури.
У гуртожитку є кімнати відпочинку, кімнати самопідготовки, місця для приготування їжі, кімнати гігієни. Обладнані кімнати для роботи гуртків і спортивних секцій.
Для покращення умов навчання та проживання учнів в гуртожитках училища побудована автономна котельня.

Materialno-tehnichne_zabezpech

Нагору