Вітаємо переможців конкурсу на найкращі методичні розробки

Адміністрацією ТВПУ №4 було оголошено конкурс на найкращі методичні розробки серед викладачів історії, креслення, з професій: слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник та слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії В. Організація такого конкурсу дала можливість педагогічним працівникам:
• створити власний педагогічний почерк та вдосконалювати професійну майстерність;
• донести свої думки, пропозиції, досвід, досягнення, результати роботи до педагогічного колективу свого навчального закладу
Викладачі креслення, з професій: слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник та слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії В підійшли до підготовки конкурсних матеріалів відповідально та, відповідно, отримали належну оцінку своєї копіткої праці.
Пасивно віднеслися до конкурсу викладачі історії.
За результатами підведення підсумків конкурсу визначено переможців, а кращі розробки будуть брати участь в обласному конкурсі методичних розробок серед педагогічних працівників ПТНЗ.

Вітаємо переможців конкурсу на найкращі методичні розробки

I місце
Ковч Ірину Романівну, викладача креслення

II місце
Млинко Лесю Йосипівну, викладача креслення

III місце
Прачука Євгена Богдановича, майстра виробничого навчання
Юзвіна Ігора Васильовича, майстра виробничого навчання

Відзначено високий рівень представлених для участі у загальноучилищному конкурсі методичних розробок матеріалів Зварича Ю.Я., Машталера Л.М.

Шановні наші переможці та учасники!
Щиро вітаємо з перемогою в конкурсі! Бажаємо Вам успіхів та натхнення у подальшій творчій праці, наснаги, нових злетів!

Методист Вівчарик Л.М.

Нагору