Успішний захист

21.02.2023 р. учні групи № 1 (ІІ) – Б СЕ складали державну кваліфікаційну атестацію за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварник.
Головою комісії був директор торгової мережі козацької фабрики ковальства “ВІГО” Блаженко І.Р., а також на іспиті були присутні директор ТВПУ-4 ім. М. Паращука Грищук І.М., заступник директора з НВР Дика О.Л., старший майстер Чорний С.О., викладачі професійно-теоретичної підготовки Дюк В. Р. та Рудик М.В.
Пройшовши поетапну атестацію учні захистили кваліфікаційну пробну роботу і здобули відповідний рівень підготовки, що відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики випускника даної професії. Виконавши дипломні роботи та презентації до них, учні добре підготувалися до їх захисту, чітко і впевнено відповідали на додаткові запитання членів комісії.
Слід відзначити виступи учнів групи Андрощука Андрія, Карп’яка Андрія, Карп’яка Миколи, Моткалюка Михайла (претендента на одержання диплома з відзнакою), а також Балика Вадима, Цимбровського Михайла, Чубатого Богдана, Шелеста Вадима та інших.
Професія, яку здобули учні, затребувана на ринку праці, свідченням цього є те, що з 29 учнів 28 мають скерування на роботу.
Члени державної комісії відзначили доволі високий рівень підготовки учнів.
Вітаємо учнів із успішним складанням державної кваліфікаційної атестації.
Бажаємо успіхів і перемог!

зображення_viber_11

зображення_viber_22

Нагору