п`ятниця , 1 березня 2024

Вітаємо переможців олімпіад!

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від 03.10.2022 р. № 883 “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році”, наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації від 14.10.2022 р. за №100/01-07 “Про проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році” упродовж листопада-грудня 2022 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, хімії, математики, географії, фізики, біології, екології, історії, інформаційних технологій, інформатики, іноземних мов, у якому брали участь учні училища.

Згідно з рішенням оргкомітету і журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін (наказ департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації № 142/01-07 від 28.12.2022 року) визначено здобувачів освіти, які зайняли призові місця, зокрема:

Українська мова та література:
Бадзай Маріна Василівна, учениця 31-АО групи – ІІІ місце (викладач Андрусишин Г.Т.)

Математика:
Горин Павло Михайлович, учень 22-СР групи – ІІІ місце (викладач Плисюк О.І.)
Безверхний Іван Антонович , учень 34-СЕ групи – ІІ місце (викладач Плисюк О.І.)

Фізика:
Горин Павло Михайлович, учень 22-СР групи – ІІ місце (викладач Мельник Г.А.)
Казновецька Ангеліна Ігорівна, учениця 11-АО групи – ІІІ місце (викладач Кекиш М.Б.)

Біологія:
Бадзай Маріна Василівна, учениця 31-АО групи – ІІ місце (викладач Нижник Г.П.)
Казновецька Ангеліна Ігорівна, учениця 11-АО групи – ІІ місце (викладач Боднар І.В.)

Історія:
Орищій Віталій Володимирович, учень 15-СВ групи – ІІІ місце (викладач Ризинкевич В.Б.)

Інформаційні технології:
Бадзай Маріна Василівна, учениця 31-АО групи – ІІ місце (викладач Костюк О.В.)

Англійська мова:
Кумчик Олександр Михайлович, учень 13-ШЛМ групи – ІІ місце (викладач Івасечко Н.П.)
Богоніс Андрій Андрійович, учень 35-СВ групи – І місце (викладач Івасечко Н.П.)

З урахуванням результатів, які учні виявили у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, стипендіальна комісія відзначила
учнів-переможців.

Бажаємо успіхів і перемог!

 

Нагору