неділя , 27 листопада 2022

Україна є, була і буде…

Ми тут. Ми всі. Ми є. Ми гурт.
Єднаймося! Ми є той ґрунт
Подій майбутніх вирішальних.
М.Вінграновський.

      З нагоди Дня Соборності України та виховання почуття патріотизму і гордості за свою державу у ТВПУ №4 ім. М. Паращука вихователем Чорною В.О. була проведена виховна година на тему : ” Україна є була і буде…”.
На заході учні переглянули документальний фільм «День історії». Фільм дав відповіді на багато запитань і показав, що двадцяте століття залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності.
Книжкова тематична виставка «22 січня – День Соборності України», була покликана поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України та свободи, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України.
Традиційно в цей день в Україні створюється “живий ланцюг”, який символізує єдність та волю українського народу до свободи. Учні ТВПУ №4 ім. М. Паращука не були осторонь і долучилися до символічного ланцюга єдності.
Заходи, проведені 20 січня, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.

1

2

3

4

5

6

7

8яя

Нагору