Зустріч з легендою спорту

20 березня в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з видатною українською біатлоністкою, майстром спорту міжнародного класу, чемпіонкою ХХІІ Олімпійських ігор, чемпіонкою світу, 5-разовою чемпіонкою Європи, переможницею і призеркою етапів Кубка світу з біатлону – Оленою Підгрушною.

Читальна зала книгозбірні ледь вмістила численних поціновувачів таланту та бажаючих поспілкуватись з спортсменкою: представників громадських організацій, спортивних громад міста, волонтерів, а також учнів групи №13-ШЛМ нашого училища із своїми наставниками.

Зустріч пройшла в теплій, доброзичливій атмосфері. Олена розповіла глядачам, як «з першого погляду» захопилась біатлоном, які випробування довелось подолати на шляху до омріяних вершин, а також поділилась деякими курйозними історіями з професійного та особистого життя. На запитання: чому у великому спорті їй дали прізвисько «удав», чемпіонка відповіла, що ця кличка дісталась їй за особливу тактику боротьби з суперниками і вміння володіти собою у складних ситуаціях.

Олена зазначила, щоб досягти у житті якогось успіху, необхідно обрати справу до душі, чітко окреслити мету і дуже багато та наполегливо працювати, не зраджувати своїй мрії. Такий «секрет» успіху згодиться як в навчанні, захопленнях, так і в майбутній професії.

Щоб зустріч запам’яталася надовго, Олена Підгрушна подарувала усім листівки зі своїм автографом та сфотографувалася з учнями та керівниками групи.

Дякуємо чемпіонці за дружнє, цікаве спілкування та неймовірні емоції.

2

3

4

1

Нагору