Юні футболісти ТВПУ-4 ім. М. Паращука серед призерів обласних фінальних змагань

24 травня 2016 року на центральному стадіоні м.Збаража відбулась фінальна частина Обласних спортивних ігор з футболу серед юнаків професійно-технічних навчальних закладів. За вихід у фінал боролись 12 команд зі всієї області. Після проведення зональних змагань, команди зустрілись, щоб виборювати звання чемпіона області, а саме: Тернопільське ВПУ №4 ім. М. Паращука ,Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, Збаразького «ТПКПВФП», Хоростківського ПСГЛ.
Боротьба за перше місце була запеклою та цікавою переможці та призери продемонстрували добру технічну підготовку, та врешті-решт після зіграних всіх матчів визначились чемпіони та призери області. Команда нашого училища програвши одну гру виборола ІІІ-тє місце. Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та отримали футбольні м’ячі від федерації футболу Тернопільської області.