п`ятниця , 26 квітня 2024

Футбол – це наша гра

На спортивній базі «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з футболу та інших ігрових видів спорту» відбулась фінальна частина Обласних спортивних ігор з футболу серед юнаків професійно-технічних навчальних закладів. За вихід у фінал боролись 12 команд з всієї області. Після проведення зональних змагань, команди зустрілись, щоб виборювати звання чемпіона області, а саме: минулорічний чемпіон – Тернопільське ВПУ №4 ім. М. Паращука ,Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, срібний призер 2014 року,відділення професійної підготовки Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя та Чортківське ВПУ.
Боротьба за перше місце була запеклою та цікавою, та врешті – решт після зіграних всіх матчів три команди набрали однакову кількість очок і лише після підрахунку забитих та пропущених м’ячів визначились чемпіони та призери області. Команда нашого училища не програвши жодного матчу виборола ІІІ –тє місце. Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами Тернопільського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та отримали футбольні м’ячі від федерації футболу Тернопільської області.