1600 спиртівок та елементи до буржуйок для бійців АТО виготовили студенти ТВПУ №4

1041600 спиртівок та елементи до буржуйок передали сьогодні студенти  Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука представнику Об’єднання заради громади “Ядро”. Телекомпанія TV-4 спільно з “Ядром” тиждень тому оголосила акцію, ми попросили школярів та студентів виготовляти бійцям на Схід спиртівки. Молодь активно до цього долучилася. Сьогодні студенти четвертого училища вже передали спиртівки. Відгукнулися їх робити і студенти Галицького коледжу та Підгаєцького аграрного ліцею.

Спиртівки необхідні бійцям на Сході, вони живуть у різних умовах і не завжди можуть розпалити багаття, аби приготувати собі їжу чи погрітися. TV-4 спільно з Об’єднанням заради громади “Ядро” оголосило акцію: ми попросили школярів та студентів виготовити спиртівки своїми руками. Побачивши сюжет в “Провінційних Вістях”, одразу ж взялися до роботи студенти Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука. Робота неважка, ще й приносить задоволення, кажуть хлопці, бо кожна спиртівка зігріє наших бійців.

- Там є люди, які борються за нашу волю, борються, щоб ми не потрапили під руку сепаратистів. Приносить задоволення, бо я знаю, що буде тепло тим бійцям на Сході, що борються за нас, – розповідає студент Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука Віталій Калинович.

Зробили студенти 1600 спиртівок, а ще – чимало елементів для буржуйок.

- В нас сьогодні попри те, що велике релігійне свято, ще й училище святкує своє 45-річчя. Побачивши ваш сюжет в новинах, наш колектив вирішив долучитися до цієї доброї справи. Наш заклад готує слюсарів з ремонту автомобілів, це наш фах. Учні багатьох груп вирішили допомогти воїнам, які захищають нашу державу, борються за її цілісність і суверенітет. Ми виготовили частину за свої гроші, частину за гроші благодійників, ми закупили матеріал і виготовили близько 1600 спиртівок. Заготовили елементів десь на 50 пічок,  – говорить в.о. директора Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука Іван Грищук.

- Це вже не перший раз місто Тернопіль стає першим в таких ініціативах і в такій роботі. Я ніде не чув, щоб в таких об’ємах ці спиртівки робилися, прикріплявся спирт і відправлявся на передову. В нас їх зараз практично на складі немає, тільки зробили хлопці, зразу моментально приїжджають і забирають з коліс. Бо це вкрай необхідно. Біле поле, якщо десь буде видно багаття – зразу можна накрити вогнем, а спиртівочку поставив, нагрів їсти і далі воює, – пояснив представник Об’єднаня заради громади “Ядро” Тарас Білан.

Зараз бракує сухого спирту. Його можна приносити на склад допомоги АТО, що на вулиці Академіка Дністрянського,10. На наше прохання зробити спиртівки для українських бійців також відгукнулися у Галицькому коледжі та Підгаєцькому аграрному ліцеї. TV-4 та Об’єднання заради громади “Ядро” дякує усім, хто долучився до акції.

Джерело: TV-4

Нагору