вівторок , 25 вересня 2018

Виховні заходи

Протягом багаторічної діяльності училища, завдяки творчим зусиллям викладачів, майстрів виробничого навчання, вихователів у ньому виникли і твердо ввійшли в життя цінні традиції, що сприяють вихованню учнів та усвідомлення ними обов’язку перед Батьківщиною, суспільством.
Учні училища вміють добре навчатися і відпочивати. У навчальному закладі активно організовується дозвілля, працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції. Основним завданням в роботі гуртків художньої самодіяльності є організація змістовного дозвілля учнів у вільний від навчання час, створення умов для розвитку творчих здібностей учнів, самовдосконаленню, розвитку самостійності та активності, формування їх естетичного смаку (прищеплення учням любові до прекрасного, до мистецтва, до народних звичаїв та традицій) та сприяння фізичного розвитку людини. Учні займають призові місця на різних конкурсах, беруть участь у звітах художньої самодіяльності. Учасники гуртків завжди є окрасою будь-якого виховного заходу, що проводять в училищі. Учасники танцювального гуртка залюбки розучують народні танці, а на виступах демонструють високу сценічну культуру.
Постійною турботою педагогічного колективу є організація дозвілля учнів, позанавчальна робота. Вечори відпочинку, зустрічі з цікавими людьми, диспути давно стали у нас доброю традицією. Протягом навчального року організовується спортивно-мистецькі заходи «Козацькі забави» та «Я – козачка твоя», огляди вертепів, творчі звіти художньої діяльності серед навчальних груп, предметні тижні, тижні професій, конкурси професійної майстерності, дні кар’єри.
З урахуванням інтересів учнів, проводяться різноманітні виховні заходи. Через різні форми позаурочної виховної роботи вихователі вчать учнів добре знати і шанувати традиції українського народу. У світлицях гуртожитків провидились «Андріївські вечорниці», а також вечір відпочинку «А нумо, дівчата, весну зустрічати». Захід з пропаганди здорового способу життя – «Ми за здоровий спосіб життя», тематичний вечір «Україно-мати, ми твої сини», вечір роздумів «Роби добро, добром воно озветься» Засідання літературно-мистецького клубу, та гурток «Фантазія» Літературна зустріч з поетесою Марією Гуменюк. Проводяться розважально-інтелектуальні ігри «Брейн-ринг», «Правова свідомість – показник вихованості молоді» та гурток «Української вишивки». Проводяться шахово–шахматні турніри та багато інших змістовних  заходів.

 

Розважально-інтелектуальна гра «Брейн-ринг»

 

Гурток «Української вишивки»

 

Захід «Ми за здоровий спосіб життя»

 

Тематичний вечір «Україно-мати, ми твої сини»

 

Шахово–шахматні турнір

Нагору