Кафедра

Кафедра фізичної культури і здоров’я Тернопільського вищого професійного училища № 4 ім.М.Паращука являється одною з кращих кафедр в професійно технічних навчальних закладах області.

В своїй роботі викладачі кафедри продовжують працювати над проблемою: «Постійна пропаганда здорового способу життя через фізичну підготовку і самопідготовку учнів. Гармонійний розвиток фізичних і духовних сил учнівської молоді. Виховання в учнів бажання систематично займатися фізичними вправами та спортом».

Викладачі  проявляють постійну професійну турботу про розвиток фізичної культури і спорту в училищі, про фізичне загартування кожного учня, студента. Основним завданням роботи викладачів фізичної культури і здоров’я є втілення у свою роботу принципів гуманізації і диференціації навчального процесу, використання нових форм проведення уроків, вивчення передового педагогічного досвіду, обмін досвіду роботи між викладачами, керівниками спортивних гуртків, використання прийомів зацікавлення учнів, залучення викладачів до дослідницької діяльності у методиці викладання та тренування.

Kotovska

КОТОВСЬКА
Лариса Борисівна

керівник фізичного виховання,
викладач вищої категорії,
старший викладач

Redkva

РЕДЬКВА
Богдан Богданович

викладач вищої категорії,
старший викладач
 
 

Grusuchun

ГРИЦИШИН
Лідія Володимирівна

викладач другої категорії
 
 

Нагору