Професійний старт в майбутнє

25.01.2019 р. та 28.01.2019 р. учні груп №5(ІІ)-А СР та 5(ІІ)-Б СР складали державну кваліфікаційну атестацію за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварник.

На іспиті були присутні директор ТВПУ-4 ім. М. Паращука Грищук І.М., заступник директора з НВР Дика О.Л., старший майстер Костиря О.В., викладачі професійно-теоретичної підготовки Рудик М.В., Горішна Л.В., Машталер Л.М., майстри виробничого навчання Скочинський В.Д., Назар В.П. та голова комісії, директор торгової мережі козацької фабрики ковальства “ВІГО” Блаженко І.Р.

Попередньо учні захистили кваліфікаційну пробну роботу, пройшли поетапну атестацію і здобули відповідний рівень кваліфікації, що відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики випускника даної професії.

Учні добре підготувалися до захисту дипломних робіт, чітко і впевнено відповідали на додаткові запитання членів комісії.

Слід відзначити виступи учнів 5(ІІ)-Б СР Коженевського Назара, який підготував презентацію до своєї дипломної роботи та Будзанівського Руслана, претендента на одержання диплома з відзнакою.

Члени державної комісії відзначили доволі високий рівень підготовки учнів. Переконані, що учні знайдуть високооплачувану роботу за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварник.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нагору